| nikolettta a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog o firma de curierat serioasa si rapida.Am nevoie sa trimit niste acte care sa ajunga in maxim 2 zile fara sa se piarda/deterioreze.
Multumesc+funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fan Courier. Majoritatea coletelor interne le primesc prin ei si vin foarte rapid.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

DHL este rapida, eficienta, s erioasa. Dar are un pret mare!

| Edmonds2342 a răspuns:

In general, nu găsești asa ceva laughing
Depinde de la oraș la oraș cât de ok este personalul firmelor de curierat. La mine, din experienta spun, este Fancourier.

| VladEXPLORE a răspuns:

FAN Courier
Cargus Courier
Nemo express
-astea sunt cele mai rapide si calitative din Romania-