| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune toate metodele in care poti face bani online. Nu conteaza daca sunt metode peste limita legii deoarece am mare nevoie sa fac acesti bani cat mai repede posibil. Ca sa faci cate sute sau mii de euro lunar probabil nu exista metode la limita legii in care sa faci acesti bani pe internet doar daca ai siteuri foarte cunoscute sau te pricepi foarte bine la programare. Cine ma poate ajuta cu adevarat sa imi lase un mesaj aici sau pe privat.

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "acesti bani"? Nu ai mentionat suma, si probabil ca stii si ca daca fugi dupa mai multi iepuri...
Ce stii sa faci, practic? Limbi straine? Certificari, ceva? Hobby-uri/talente mai mult sau mai putin ascunse?

| Dismally a răspuns (pentru KodrutZ):

Vrea cateva sute/mii de euro pe luna si asta fara sa stie nimic, eventual dand click-uri pe un site sau alte rahaturi de genul asta happy Asta cauta toti pustii de pe aici.

| KodrutZ a răspuns (pentru Dismally):

He,he. Problema lor e ca nu sint dispusi sa stea niste luni/ani sa munceasca moca sau pe citiva dolari pina sa fie indreptatiti sa ceara niste sute sau chiar mii de euro pe luna...

| Dismally a răspuns (pentru KodrutZ):

Pai ce rost are sa te chinui sa inveti si sa muncesti cand te poti imbogati din click-uri si mai nou sms-uri? laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Dismally):

Are rostul ca vei ajunge la un nivel la care sa iti dai seama ca trebuie' sa fii bou sa crezi ca o sa faci bani din asa ceva, mai ales in Romania.

| alex19051988 explică:

Sunt multi care castiga sute sau mii de euro prin metode neortodoxe, dar majoritatea nu spun metodele cum au facut bani. Probabil prin niste programe ilegale sau sunt hackeri acele persoane.

| NicolasGabriel a răspuns (pentru alex19051988):

Scuza-ma dar hackerii sunt cei care inventeaza programe si altele(in mod legal...)
Si asa zisi oameni care se cred hackeri dar nu sunt, sunt considerati de catre hackeri drept numiti CRACKERI...
Hackerii creeaza, iar crackerii distrug.
Vezi cum sta treaba? Crackerii astia muncesc ilegal(pentru ca distrug chestii la care se munceste si altele), iar hackerii legal(practic ei inventeaza programe, am si un exemplu pentru tine: blender. Daca sti acest program care este si foarte cunoscut atunci vei face diferenta).
Asa ca mai gandeste-te inainte sa spui/scrii ceva!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://shrinkme.io/E2l7XXLt
E foarte legit.
Dar nu este foarte repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Video-blogging, vanzari online etc.

| costan a răspuns:

Incepe cu programe de afiliere, aici iti prezin un program de afiliere poate cel mai bun din Roamnia, este legal si castigi pana la 1000 lei pe luna daca te implici cu adevarat in munca online, vezi aici despre ce program este vorba: http://bit.ly/11HImow

| Madalidia a răspuns:

Salut! Intra pe http://www.make-profit.ws/. Este o afacere serioasa, si cu putina implicare poti castiga bani frumosi. Daca ai nelamuriri suna-ma sau lasa-mi un e-mail. Vei gasi datele mele de contact pe site. Succes!

| KodrutZ a răspuns (pentru Madalidia):

Hai sictir cu rahatul ala de GDI!

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

Este un mod sigurdeoarece esti platit de cineva interesat de ceea ce faci si te apuci de treaba doar daca se confirma plata!
Pagina este la inceput ceea ce este in avantajul vostru sa vi se afiseze anunturile primele!

| DamarisGalea a răspuns:

Primesti sms-uri si esti platit. Mai multe detalii aici: http://bit.ly/18fdLSq

| AlexViva2013 a răspuns:

Primesti oferte pe telefon, primesti si bani. Viva SMS este un serviciu gratuit prin care esti platit sa primesti SMS-uri publicitare. Tu alegi cate vrei. Daca recomanzi serviciul mai departe primesti bani cand primesc SMS-uri si prietenii tai. O echipa mare poate sa iti aduca o multime de bani. Nu trebuie sa cumperi nimic, nu platesti nimic, ai doar de castigat! http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g. Detalii si ajutor la Yahoo ID infobv(@yahoo.com). Succes! Am incercat, merge, garantat!