| fya a întrebat:

Imi spune-ti va rog ce materii sunt la facultatea FINANTE BANCI la SPIRU HARET BAIA MARE?

Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Eu sunt in primul an, dar la Valcea.
in primul semestru am facut contabilitate, management general, matematici aplicate in economie, informatica de gestiune, dreptul afacerilor, microeconomie, engleza(la alegere franceza)
In sem 2 am cam aceleasi, dar vad ca s-a adaugat istoria economiei.Bafta!

3 răspunsuri:
| LittleZyzy a răspuns:

Un curs tine aproape 2 ore. Examenele le-am dat pe calculator sub forma de grila, completari sau T/F (true sau false).La sfarsitul testului calculatorul iti afisaza punctajul si nota obtinuta...Ai putea sa treci pe la Universitatea din orasul tau si sa ceri un pliant sau mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata gramatica si dupa aia fa o facultate!

| fya explică:

Vreau sa ma inscriu, dar as vrea sa stiu mai multe detalii despre facultate:despre cursuri si despre examene. puteti sa imi rasp va rog?