| DrageanElena a întrebat:

Buna tuturor. Ce parere aveti despre facultatea "SPIRU HARET"? de ce toata lumea o critica nimeni nu o baga in seama...nu e tot o facultate? de ce nu o desfiinteaza daca nimeni nu o accepta? rog seriozitate...(eu sunt la facultatea spiruharet-anul 2- finante si banci FR).

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Parerea mea este ca la Universitatea Spiru Haret la fel ca si la alte universitati cine vrea invata carte. Sunt multi studenti pentru ca taxa e mica, daca aceiasi taxa ar fi si la stat ar fi multi studenti si acolo.

| Alisa a răspuns:

Pentru ca acolo intra toata lumea.nu conteaza medie, cat a invatat persoana respectiva, ce merite are. conteaza doar banii. examenele se cumpara, profesorii la fel. de fapt nu inteleg de ce ne mira, pentru ca asa este peste tot in Romania.

| vlad_2439 a răspuns:

Se scot prosti pe banda rulanta
pana si fiul meu care are 12 ani ar putea intra daca i-as diploma mea de bacalaureat

| assus a răspuns:

Se zice ca acolo nu se face scoala cum ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spitu Haret este universitate nu facultate, are in componenta 30 de facultati si 50 de specialitati in cadrul facultatilor.

| leny_6858 a răspuns:

Daca totul se rezolva cu bani la spiru, atunci eu de ce petrec nopti intregi invatand(sunt la o facultate in cadrul USH)? s-a facut atata tam-tam doar pentru"imagine". pentru ca spiru este o unviersitate "ieftina"si din ce in ce mai multi elevi optau pentru ea, s-a apelat la publicitate negativa...