| mariazet45 a întrebat:

Impozitu forfecar se percepe si la Asociatie familiala [AF]si la PF si daca da cate trebuie platit impozitu?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

AF si PF nu intra sub incidenta forfetarului, la fel ca si intreprinderile familiale. mai multe gasesti pe http://www.contacafe.ro/

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Da merge si la AF pentru ca ai meu au si deja sunt speriati de impozit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la Finanțele Publice din orașul tău.
Acolo găsești cel mai exact răspuns.
Impozitul forfetar cuprinde toate persoanele juridice de pe teritoriul Românie care au profit.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impozitul nu e asa mare vine cam 7 mil o data la 3 luni, eu am srl dar din cate stiu eu la af si la pf nu se plateste, la pf stiu sigur ca nu se plateste