| Simobb95 a întrebat:

In cat timp trebuie sa scot un colet de la posta dupa ce am primit acel aviz ca sa nu fie trimis inapoi?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

In maxim 5 zile lucratoare. Daca nu te prezinti la posta, coletul va fi trimis inapoi catre expeditor.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

10 zile calendaristice. Numai destepti vad ca raspund pe aici...

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Băi rataţilor, dacă nu ştiţi nu mai răspundeţi aiurea. Eu am trimis şi primit zeci de colete prin poştă, 10 zile calendaristice e termenul. Nu 5, jipa boule.

| SerafimHD a răspuns:

O saptamana... dupa o saptamana se trimite inapoi.

| Simobb95 explică:

Va multumesc tuturor. Daca as putea v-as da la toti funda, dar nu se poate. A fost o situatie urgenta si chiar va multumesc.