| lilit a întrebat:

In cazul unui un salon de toaletare canina ce forma de organizare ar fi cea mai potrivita? SRL, PFA etc? Ce cod CAEN se foloseste? De ce autorizatii as avea nevoie? Orice informatii sunt binevenite.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ikram a răspuns:

Este potrivit SRL, cod caen cred 9609 Alte activitati de servicii n. c. a., dar nu sunt 100% sigura. S-ar putea sa fie nevoie sa ai o diploma de veterinar sau sa angajezi un medic veterinar.
Autorizatii trebuie sa te interesezi s-ar putea de la directia de sanatate.