| Ignat_Iuliana_1967 a întrebat:

În ce limbă răspunde robotul când suni pe un telefon in Bahrain și nu îți răspunde apelatul.Sau cand suni într-o țară străină.

3 răspunsuri:
| EugenEB a răspuns:

In araba si in engleza foarte posibil.

| Yinsho01 a răspuns:

Raspunde in limba tarii unde se afla apelantul.

| Ignat_Iuliana_1967 explică:

Multumesc mult.Dar de ce totusi cand are telefonul inchis sau nu raspunde robotul vorbeste in limba romana? Cartela telefonului este cumparata de acolo.Cand este in Arabia Saudita intr-adevar robotul raspunde in araba si apoi in engleza iar cand trece in Bahrein robotul raspunde in roamana si apoi engleza.