| anonim_4396 a întrebat:

In ce pot investi 10.000 de euro cu rezultate bune?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da le mie, iti arat!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Pentru o investitie, suma nu este prea mare. Daca vrei sa faci "ca tot romanul", adica sa bagi azi un leu si maine, daca se poate sa scoti 5, nu stiu ce sa zic. Propunerea mea este sa analizezi ceva ce tine de domeniul energiei regenerabile. Cei 10.000 de euro insa, pot fi aportul tau la un proiect care sa obtina finantare europeana, fonduri nerambursabile, ceva de genul asta. Nu este de neglijat nici domeniul agroalimentar, o microferma - ceva. Indiferent de criza, sau crizele unui sistem sau altul, omenirea tot va manca, tot are nevoie de energie, etc. Gandeste-te, cauta, studiaza...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

O agentie de publicitate... spalatorie auto.

lolita
| lolita a răspuns:

Rezultat da ceea ce iti place sa faci, ex:hobby-ul tau sau domeniul in care aui experienta. am mai raspuns la o intrebare asemanatoare. un restaurat, cafeterie, oricat de criza ar i, oamenii tot mai ies in ors sa bea o bere sau o cafea happy

| yadora a răspuns:

Daca esti bazat asa de tare, sfatul meu e sa iti faci o firma de tatuaje intr-un oras mare( BUCURESTI, CONSTANTA); ideea mi-a venit aseara cand am vazut un reportaj pe Discovery Chanel si nu mare mi-a fost mirarea cati oameni puteau sa vina. Dar si cei de acolo faceau niste tatuaje superbe...adevarata arta si demne de a fi purtate.BAFTA...poate ti-am fost de folos.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

O afacere din care sati iese profit tot timpul... un magazin poate ...sau un auto-servisbig grinbig grinbig grin

| Bogdan_8013 a răspuns:

Oricat de ciudat ti s-ar parea, raspunsul meu ar fi in lipitori. Intereseaza-te, si vei afla cum un tulcean a pornit de la o investitie cu mult sub 10 000 euro ajung aacum sa aiba un profit enorm, doar prin colaborare cu Germania. Cand va fi posibila colaborarea cu America (USA), atunci se va putea numi cu adevarat bogat. Ca sa explic, lipitorile sunt foarte cerute pentru tratamente si terapii folosite de medici si terapeuti din strainatate. Numai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te...winking

| andrei_5514 a răspuns:

Un domeniu in ascensiune este on-line-ul. am lucrat pentru multi oameni care au pus jumatate din suma ta si au recuperat-o fara probleme si le merge bine. investitiile sunt mici, rezultatele sunt mari (trilulilu.ro ejobs.ro samd)