| Ancuta7878 a întrebat:

In ce tara se castiga cel mai bine? (ca avocat )

6 răspunsuri:
| Nyghtshadow a răspuns:

Prin Germania sau Franta. Ca sa practici ca avocat intr-o tara trebuie sa ai facuta facultatea de drept in acea tara. Nu merge sa faci in Romania avocatura si sa practici ca avocat in Germania fiindca are alt set de legi.

| SamSon a răspuns:

In toate tarile se castiga f.bine ca avocat

| jadir a răspuns:

Acolo unde e mai multa mafie unde se incalca legile mai tot timpu, deci Romania e perfecta pentru a practica avocatura.

Răspuns utilizator avertizat
| toxiclife a răspuns:

Cand au sa ma prinda astia ca am jefuit titanicul si l-am scufundat am sa te sun! laughing)

| BilliOnaire a răspuns:

Eu zic ca lumea e plina de avocati. deci ca sa castigi cat se poate de mult trebuie sa devii renumit si sa stii sa iti faci treaba big grin
PS : Oriunde., dar nu in Romania, din nefericire:\