| WholeWorldTeam a întrebat:

In curand o sa creez un portal unde se vor putea vedea mai toate telenovelele la calitatea cea mai buna si cu subtitrare si inca un portal cu desenele animate ce se difuzau mai demult deoarece am vazut ca sunt cautate pe internet multe filme si desene vechi la calitate foarte buna.Desenele evident vor fi dublate.Pentru ca totul sa fie in regula o sa iau legatura si cu cei de la Consiliul National al Audiovizualului ca sa fie totul legal.Ei bine dupa ce va fi totul legal eu cu aceste siteuri voi putea sa castig bani din ele cu Google Adsense?

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Vei incepe sa castiga bani cu adsense in momentul cand traficul tau pe aceste portale va fi de cel putin 500 de vizitatori unici pe zi.

| WholeWorldTeam explică (pentru costan):

Bineinteles ca dupa ce o ajung la acest trafic ma apuc de adsense, insa se poate castiga cu siteuri de tipul asta nu? Iti dai seama ca o sa am.

| costan a răspuns (pentru WholeWorldTeam):

Daca nu folosesti filme porno sau jocuri de noroc, acestea incalca nomele pe adsense cu siguranta vei fi acceptat.