| Rukhsandra a întrebat:

Va mai uitati la desene animate? daca da la ce desene? sau care sunt desenele voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| mary a răspuns:

Da ma uit. la tom si jerry(chiar daca le stiu toate episoadele), la cele de la disney(alba-ca zapada, anastasia, frumoasa si bestia, etc.), si ma mai uit din cand in cand la cele de pe disney channel:phineas and ferb, hannah montana si altele.

6 răspunsuri:
| Rukhsandra explică:

Cand erati mici va uitati la viata cu louie? eu una il ador :X...

| Ana a răspuns:

Da inca ma mai uit si am doar 17 ani big grin
ma uit la Scooby-doo, Fetitele Powerpuff, Zambetul lui Sharon, Arthur, Franklin, Zack si Cody, Tom & Jerry, Gemenii Cramp... etc

| DeeDee28 a răspuns:

Da :X Insula dramei totale, Phineas si Ferb, Gemenii Cramp, Johny Test, tom si jerry.astea sunt cele la care ma uit acum. Cele care mi-au placut cel mai mult sunt : Laboratorul lui Dexter, Fetitele Powerpuff, Courage, Ce-i cu Andy?, Copii de la 402, Clanul nebunaticilor de alaturi. si altele doar ca nu imi mai amintesc

| Just kidding a răspuns:

Courage (cainele ala roz care se speria din orice) pe cartoon network erau cele mai tare desene :X pacat ca nu se mai dau sad Incearca un Tom si Jerrybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultima vreme, nu mai am timp.
Zambetul lui Sharon
Ed, Edd si Edy
Gemenii Cramp
Spioanele
Copiii de la 402
Viata cu Louie
Odiseea Virtuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spioanele iubeam desenele alea ce pacat ca nu mai suntcrying