| Borsko a întrebat:

In Marea Britanie si alte tari din Europa se pot face VISA's in oficiile postale, din cate am inteles, se poate se in Romania? Nu neaparat o VISA, se pot face oriunde card-uri pentru minori, care au peste 14 ani?

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Trebuie sa fii major

| Rŏllшау a răspuns:

Nu,decât dacă ai 18 ani poți să-ți faci.Am un coleg care are 15 ani si are card da pe numele lui maica-sa, dar asta nu contează laughing.De ce? Vrei cumva să-ți faci unul?

| Borsko explică (pentru Rŏllшау):

Nu conteaza ce card sa fie, chiar daca are numele unui parinte pe el, vreau doar sa pot cumpara niste jocuri de pe Steam.

| Rŏllшау a răspuns (pentru Borsko):

Ha pai de ce n-ai zis asa, tu tot ce trebuie sa faci pe steam e sa le trimiți euro aceia care ii ai pe telefon dacă exista opțiunea asta. Daca e pe card atunci roagă un părinte de-al tău care are card și zi sa te ajute la tranzacția care vrei sa o faci.N-am cumpărat jocuri pe steam dar toate coincid și îmi dau seama despre ce-i vorba, sper ca ți-am fost de folos!