| ctlaida a întrebat:

In primul rand nu stiu cat de bine am ales categoria si pentru asta imi cer scuze dar este cel mai aproape de domeniul intrebarii!

Stiti cumva locuri de munca in Bucuresti ca spalator de vase sau femeie de serviciu la vreo firma sau la hipermarchet?
Mentionez ca persoana care vrea sa se angajeze are in jur de 40 de ani.
Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ctlaida explică:

Si ce trebuie sa faca aici? Am dat click si nu ma lasa sa intru. m-ia intrat antivirusul!

| Klaoody15 a răspuns:

Ar trebui sa incerce la hoteluri... happy