| BogdanFnky a întrebat:

! Am 15 ani, sunt din Bucuresti si caut disperat un loc de munca ! Am incercat la niste Pizzerii dar nu ma accepta deoarece nu am 16 ani...sad Stiti o firma de impartit pliante sau de facut sondaje pe strada? Bineinteles care sa ma angajeze daca am 15 ani happy Multumesc anticipat thumbs up !

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te angajezi gandeste-te ca nu mai ai timp de invatat si e pacat sa te lasi de scoala.

| Camiiimm a răspuns:

Buna. Te-ai putea inscrie la ORIFLAME. Ai comision cuprins intre 23%-40%. Pt inscriere si mai multe informatii: m.camii@yahoo.com

| CoCoMona a răspuns:

Intre timp poti incerca asta:
http://club4cash.com/? lrRef=5a4bc400

M-am inscris si am dat link-ul mai departe amicilor mei, care s-au inscris la randul lor. Nu ai nimic de pierdut, chiar daca poate ca nu se va intampla ceea ce ne asteptam, adica sa avem un venit stabil luna de luna, daca inscriem cat mai multe persoane pana la 9 aprilie 2012.

WAZZUB este un nou motor de cautare care va imparti 50% din profitul sau cu toti cei care se inscriu pana la data mentionata mai sus.

Daca stii limba engleza, poti viziona asta: http://www.youtube.com/watch?v=-c0LALnuADA

daca nu, citeste asta: http://www.istiri.net/2012/02/adevarul-despre-wazzub-comunicat.html

Daca te inregistrezi sa nu uiti sa-ti validezi contul (va trebui sa dai click pe un link de validare pe care il vei primi in urma inscrierii) si sa dai informatia mai departe la minim 3 persoane care sa se si inregistreze la randul lor. Multa bafta!

| daniela96d a răspuns:

E foarte simplu eu iti recomand acest site: http://MixFaq.com? ref=1143120 iti petreci doar 10 minute pe zi si castigi 1200$ pe luna. Mai multe detalii daca vrei id: daniela_96d@yahoo.com

| IzzySound a răspuns:

Daca detii spiritul afacerilor, poti sa devi reprezentanta la oriflame, sa castigi si bani dar si produse. Ai comision intre 23%- 40%. Cu cat mai mare seriozitatea cu atat mai mare profitul... Pentru mai multe detalii: robbert. oriflame@yahoo.com