| RainOfColors a întrebat:

Sora mea, va avea 15 ani in vara si ar vrea sa se angajeze (impartit pliante etc.). In primul rand, se poate angaja de la aceasta varsta si, daca da stiti cumva unde ar putea gasi, in Bucuresti? Dau funda.

2 răspunsuri:
| RainOfColors explică:

Ma refer la un job pe timp de vara.

| ralukamiky a răspuns:

Buna! Cred ca te-as putea ajuta dar nu garantez. Eu am incercat pe http://www.ejobs.ro/ si m-am inscris acolo. Poate sora ta va gasi ceva care sa ii placa. Mult noroc si la multi ani pentru sora ta. Pa-pa.