| Marius1789 a întrebat:

În România pot să cumpăr un paysafe card de 20 de euro? Adică eu dau 90 de lei și să-mi de-a un card de 20 de euro, se poate?

Răspuns Câştigător
| Zullabar a răspuns:

Poti cumpara 20 euro paysafe, dar nu stiu ce card iti da pentru. ca eu primesc un bon fiscal cu un cod din 16 cifre, cu acest cod poti face plati online, dar recomand sa iti faci cont pe paysafe online pentru. ca la anumite plati ai sa platesti 17 euro iar tu nu poti cumpara 17 euro paysafe ca nu e suma rotunda o sa iti ia si aia 3 euro, dar daca ai cont iti raman acolo iar data viitoare cand ai sa mai cumperi ai sa iei mai putin ca deja ai o anumita suma de bani pe cont, sper ca te am ajutat si ca a meritat sa scriu atata laughing BFT

| Marius1789 explică (pentru Zullabar):

Deci stai să vezi dacă am înțeles. Deci pot cumpăra un card de 20 de euro dar ar fi bine să-mi fac cont pe paysafe online pentru că dacă am ceva de luat la o sumă 'nerotundă' nu se poate și mai bine îmi fac contul ca să-mi rămână banii pe cont?

| Zullabar a răspuns (pentru Marius1789):

Da ma, iti faci cont si bagi banii acolo si de acolo cumperi mai departe