| anonim028 a întrebat:

La ce banca sa-mi deschid cont pentru bursa ca si minor? La raiffeisen, bcr sau bt. Stiu ca la raiffeisen nu poti avea aplicatie ca si minor, iar bt are atm-uri defecte

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La Banca Transilvania.
Si nu au atm-uri defecte, contrar parerii tale.

| anonim028 explică (pentru darrio2007):

Taica miu se plange mereu de ele

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim028):

Nu stie el sa umble la ele. Asemenea problema avea si tatal meu.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu îți recomand cu căldură BRD, in special cardul Isic, ai destul de multe beneficii pentru un elev, îți las oferta aici
https://www.brd.ro/....../card-like

| ioana748 a răspuns:

E ok BT.

| Dragobeta a răspuns:

De unde ai scos-o ca BT are atm-uri defecte? Daca e unul odata, fii sigur ca se intampla la toate Bancile.

| anonim028 explică (pentru Dragobeta):

Taica miu se plange mereu de ele. La raiffeisen in schimb nu are probleme.

| Mihay2023 a răspuns:

Exclus BRD, au comisione multe, eu m-am mutat la bcr si sunt multumit.
Referitor la aplicatie nu cred ca te va lasa la nici unul sa faci din cauza ca esti minor si trebuie facut pe unul din parinti si apoi sa te loghezi cu datele care vor fi setate.

| anonim028 explică (pentru Mihay2023):

Bt si bcr au aplicatii pentru copii, stiu de la colegi

| borhod2 a răspuns:

Bt.