| Rusen_Florin_1990 a întrebat:

Locuiesc la etajul 5 intr-un bloc din centrul Bucureștiului. In dimineața zilei de 24 Decembrie (atenție, nu 25!), pe la ora 10 am dat draperiile de-o parte și am deschis geamul. Pe pervaz, in dreptul geamului, era 1 leu.
Oare ce'nseamna ca am găsit 1 leu pe pervazul etajului 5 pe 24.12 dimineața?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ete, vezi, dovada că Moș Crăciun există!hee hee

| JackR a răspuns:

Ca a batut vantul tare in dimineata aceea si cineva a fost suficient de neatent incat a pierdut o hartie de 1 leu.