| StefanDrg a întrebat:

Locuri de munca in Brasov, in care se lucreaza doar luni-vineri? 8 ore. In week-end sa fie intotdeauna liber. Exclus firme de recrutare.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu am fost sofer pe autobuz si lucram 5 zile pe saptamana. Erau ocazii cand bagam sambata duminica dar era orar redus si aveam liber luni marti - miercuri joi sau vineri sambata. Atunci castigam 1900 lei, acum cica au urcat la 2600 lei salariu si autobuze mai bune. Daca mergi la ei iti scoti carnetu pe carca lor si 3 ani sau 5 trebuie sa stai cu ei apoi daca vrei pleci. Acum eu sant pe tir la o firma din alta tara. (e un avantaj sa fi liber in cursu saptamanii) pentru ca mai rezolvi o problema si orice necaz ai,

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat