| SingleForOne a întrebat:

M-am gândit să mă mut de la banca curentă, Raiffeisen, către First Bank sau Intesa San Paolo Bank, pentru dobânzile ok la depozitele la termen, 7-7.5% pe 6 luni, pentru sume maricele de până în 15.000 lei (știu de obligațiuni, dar nu sunt interesat. sau de varianta de 12 luni, iar mai puțin de 6 luni, nu sunt foarte încurajatoare).

Ce părere aveți de First Bank sau ISPB?
Ați avut experiențe cu acestea?

1 răspuns:
| aadrian1999 a răspuns:

Îți recomand sa nu mai faci la nicio bancă și să descarci revolut acolo poți înprumuta bani și cred că nu este așa mare dobănda