| V3r0m0n a întrebat:

Ma gandeam sa deschid un stand in complex Dragonul Rosu, am fost in vizita si am observat ca sunt vizitatori/cumparatori, mai ales dimineata pana in ora 10. Nu am observat multe standuri goale, de aici ma gandesc ca nu merge chiar rau! Intrebarea mea ar fi pentru cineva care lucreaza/are stand, daca poate sa imi spuna cum merge treaba? Ma gandeam la dragonul Nr. 8 sau la Dragonul Oriental, pentru ca vreau sa vand produse electronice en detail, preturi competitive as avea si nu am vazut alti vanzatori cu aceleasi produse. Aveti o sugestie? Ce credeti, merita?

3 răspunsuri:
| AwanderingLove a răspuns:

Merita. Merge bine in toate dragoanele. Da trebuie sa ai destui bani sa aduci marfa noua si mai ales ca acum umbla anafu... Toti care au standuri acolo au bani ca se pot trezi cu anafu si sa le ia marfa si automat ei baga alta a doua zi.

| V3r0m0n explică (pentru AwanderingLove):

Am inteles ideea, interesat eram sa stiu daca poate cineva sa faca o recomandare intre Dragon 8 si Dragon Occidental, tinand cont ca as vrea sa vand produse electronice en detail. Asemenea, ma interesa sa stiu daca exista riscuri ca magazinele sa fie sparte in afara orelor de lucru, am unele ceasuri smart la peste 250 Lei si nu as vrea sa ma streseze noaptea ganduri "negre". Am vazut cateva magazine cu ceasuri clasice, modele mai scumpe de 300 lei si cu stoc serios, ma intrebam daca acei vanzatori le strang dupa program sau le lasa la stand. Sa expui si sa strangi zilnic peste 250 de ceasuri, inseamna o risipa de timp considerabila si nu stiu daca se merita.

| Nycku a răspuns:

Recomand Dragonul 8. Eu vand in orasul meu produse electronice si nici nu calc in Occidental si cred ca multi fac la fel. Ai grilaj la stand cu lacat si nu cred ca ai probleme de gen FURAThappy