| Ldg98 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o reclama pentru "curățarea covoarelor" am o mică afacere și vreau sa ii fac o reclama buna, dau funda.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sunt companii de marketing care iti pot face o campanie de reclama si publicitate buna si iti pot promova reclama, ca sa-ti aduca clienti mai multi.

Uita-te local sau online, dupa companii de marketing.

Exista si site-uri profesionale unde poti pune proiectul, dar acolo se plateste in dolari americani:
www.upwork.com

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Crezi ca se incurca cu vreo firma de marketing daca afacerea este mică, precum orasul din care este?

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Atunci sa-si faca singur reclama, cateva poze relevante, puse pe o foaie A4 pe care le lipeste pe stalpi. Cum inca se facea acum 50de ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect!

| oglindasultanului a răspuns:

Reclama, presupun ca-i video. In primul rand, zic ca e bine sa alegi lumina soarelui, niste covoare colorate, sa iasa in evidenta diferenta(efectul de dark/light te descurci tu). Pune niste persoane frumoase, alege stilul cu grija, ca vizualul conteaza f mult. Foloseste rime, o poezie sau un cantec. (si nu mai am idei)

| RxTx a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=qqzE8sN7iBA

Caută SECTOR 7

Sunt niste dârlăi care fac video+clipuri pe YouTube și canal.
Vezi filmulețele lor

Daca îți plac contacteazăi
https://m.youtube.com/watch?v=qqzE8sN7iBA

| LaviniuA a răspuns:

N-o stii pe aia "eu n-o sa bat niciodata covoare, pentru ca le doare"? laughing era la tv mai demult.

| Madalin32243 a răspuns:

Tu ai pe covor rahat noi avem un angajat.
Ai vomitat pe covor, noi il spalam cu spor.
Indiferent cat de jegos este covorul tau tot ti-l spala un prostalau.