| Angello_Michael_1981 a întrebat:

Mai fratilor..am intrat si eu pe Binatex.dar mai exact de unde sa iau informatii despre cum sa tranzactionez corect?

11 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

E fake. Am intrat sa vad si eu despre ce e vorba si cica au adaugat "1000 euro" in contul meu.

Pai niciun site nu ar da 1000 euro oricarui necunoscut care intra pe site. In al doilea rand, am folosit un email fake si am reusit sa ma inregistrez. In al treilea rand, statisticile sunt fake, la fel ca site-ul. Recomand sa nu-ti pierzi timpul acolo.

| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns (pentru Gonrax):

Binatex este un broker de încredere! Fac tranzacţii pe cont real și din experiență proprie pot spune că semnalele sunt exacte. Iar cei 1000$ sunt virtuali - este o sumă care brokerul ți-o oferă pentru a te familiariza cu platforma, îți acordă o șansă să înveţi cum să faci tranzacții profitabile. Ce ține de adresa electronică fake pe care ai indicat-o la înregistrare, cu aceasta vei putea doar să exersezi în contul demo, dar nu vei avea acces la indicatori și analize, acestea sunt disponibile doar după ce îți vei confirma identitatea la crearea unui cont real.

| Gonrax a răspuns (pentru Laurentiu_Mihai_1989):

Tu chiar vrei sa te cred? Asa se inregistra toata Romania si primeam cate 1000 de dolari cu totii, saracul broker ramanea fara bani.

| Dumitriu_Marius_1974 a răspuns (pentru Gonrax):

Sunt bani virtuali frate! Dar se pare că nu ai mari cunoștințe în opțiuni binare. Banii sunt alocați pentru a învăța cum să faci tranzacții reușite. Nu poți retrage acești bani și nici profitul care îi faci pe ei. Ca să faci bani trebuie să faci un cont real.

| Batache_Dan_1970 a răspuns (pentru Laurentiu_Mihai_1989):

Daca am cardul in ron castigul se transforma din euro in ron(lei) cand intra pe card? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e Binatex?

| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Binatex este un broker care îți permite să faci bani din tranzacții binare.

| FRADULESCU a răspuns (pentru anonim_4396):

Părere personală
O sursă de cîstig pentru cei cu probleme financiare

| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns:

Găsești informațiile necesare chiar pe site-ul Binatex. Câteva sfaturi utile vei găsi și aici https://ro.bestinbinaryoptions.com/category/strategii/

| DoruFlorentin a răspuns:

Https://binaryoptionsrevolution.com/category/strategii/ citeste si aici despre binatex si despre optiuni binare. Sunt foarte buni!

| FRADULESCU a răspuns:

Luați legătura cu reprezentanții
Pe site sunt afișate tipurile de contact