| Maxx23 a întrebat:

Mai merge in ziua de azi langoserie?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să fie de calitate și să arate și localu bine, adică nu ultima țignănie de chioșc, de ce nu?

| Maxx23 explică (pentru Adry05):

Asta vreau. Sa deschid langoserie într-un loc unde e aglomeratia mare, sa fie cu gust dar sa fie si preț mic si langosi buni sa fie, pot deschide si patiserie. Nu sunt hotărât bine.

| Adry05 a răspuns (pentru Maxx23):

Sună ca un plan bun, numa să te descurci cu costurile

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merge dacă este plasată în vad comercial. Și dacă o adaptezi la ceințele vremii. Forma langoșei, nu lagoșe ci gogoașă. Dacă o umpli măcar cu o picătură de dulceață sau ciocolată, dacă aspectul afacerii tale este eco, nu țigănesc, toate merg dacă devii profi, nu dacă visezi la ce merge și ce nu merge.

| Maxx23 explică (pentru sadrian46):

Pai vreau sa langosi de calitate ca sa fie mulțumiti clientii dar sa fie si buni, sa fac orice langos cu ce vor clienții. happy

| Pantagruel a răspuns (pentru Maxx23):

2 cu branza sarata te rog happy

| Maxx23 explică (pentru Pantagruel):

Poftim domnul laughing

| Pantagruel a răspuns (pentru Maxx23):

Multumesc, succes!?

| Ineys a răspuns:

Daca e intr-o zona aglomerata da. Daca e intr-o zona pe unde trec 5 oameni toata ziua... nu prea o sa mearga. Plasare strategica si merge ca pe roate.

Nu cred c-ai cum sa treci pe langa daca simti mirosul ala laughing.

| Werrich a răspuns:

Incearca o kurtos--kolacs-erie, e plin de ele pe litoral.

| Alverto a răspuns:

Da, mai ales iarna când e frig sau in zilele reci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In centru in Bucuresti la unirii merge orice laughing
in rest... daca nu ai vad nu merge

| Elelei a răspuns:

Eu cred ca da. Numai sa nu te limitezi la a pune pe ele "fineti". Altfel, faci clatite. Cele cu branza sunt mai hranitoare si cred, mai cautate. Sai fii mereu pregatit (chiar in cantitati mici) pentru orice vrea clientul. Apropo de cererea de mai sus, eu vreau si smantana peste branza. Si mai ales, nu da mai scump ca altii. Lumea se uita si la un leu. La mine in oras s-a deschis una chiar in centru, in statia de autobuz, trafic mare. Dar le dadea mai scump decat in zona turistica. Nu cumpara nimeni si s-a inchis in 3 saptamani. Apropo, poti sa faci si mici, nu toata lumea prefera langos cat roata de la caruta. Multi prefera sa cumpere 2 in locul uneia mari. Incearca sa vezi ce prefera lumea. Succes!

| Pantagruel a răspuns:

De ce nu? Daca o faci sa mearga happy

| AlexandruGeo a răspuns:

Salut! Da, eu consider ca ar merge.