| BuffaloSoldier a întrebat:

Ce afacere ar merge bine in ziua de azi?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parlamentar.
Munca putina, salarii mari, decontare anticipata integrala si nu numai, diurne nedecontabile, etc.

De spagi nu mai vorbesc, fiindca-s partida de sah al DNA-ului...

| Freya1 a răspuns:

Constructii,vanzari,transport...

| Nemessys a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vii cu ceva original, sa aduci ceva nou pe piata si daca ai putin noroc... o sa ai si succes. laughing
Un bun exemplu ar fi kendama sau spinner-ul. happy E ceva original... si uite ca are un mare succes.
Asa ar trebui sa faci si tu, sa vii cu ceva original. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice afacere merge în ziua de azi, dacă te pricepi să o menegeriezi şi să munceşti.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta intr-o lume de vis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Volsvagan70):

Eu pe norisorul meu asa vad treaba!

| missfatadelatara a răspuns:

Aia în care nu faci nimic, da ești milionar.

| Anonima6789777 a răspuns:

Orice afarcere in familie este foarte profitabila si iti spun si de ce, nu o sa ai niciodata de suferit sau sa ai o teama ca nu o sa mearga!

| Volsvagan70 a răspuns:

O ferma

| KlArt a răspuns:

Membru de partid! laughing)