| silentgabyy a întrebat:

Merge bine netu de la Romtelecom prin antena cu oferta de iarna? eu am acum modem tot de la ei si merge cam naspa rau, si vreau sa aduc antena, cu ce viteza merge? multumesc

Răspuns Câştigător
| LarisaNicoleta06 a răspuns:

Bună. Internetul merge foarte prost. Merge cu 2 mps. Greu de tot.Eu plătesc doar pentru internet 40 şi ceva de lei. Faci o greşeală dacă-ţi bagi internet Romtelecom.

5 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, depinde ce servicii pot oferi cei de la Romtelecom in locatia unde ai tu nevoie de internet. Eu am Internet de la ei si merge chiar bine (pana la 100 mb pe secunda.) Suna la ei 0800800800 din orice retea sau 1930 din Romtelecom si intreaba-i ce iti pot oferi la adresa ta.

| samamoan a răspuns:

Iti spun pe scurt, nu-ti lua antena, va fi si mai rau, shimbate la alta retea.........romtelecom-slab de tot! da-mi funda