| sandwich a întrebat:

Salut, mi-au montat cei de la RDS un modem, prin care vine internetul, de atunci nu mai merge bine netu, imi limiteaza viteza oare?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi merge destul de bine, poate modemul e departe de leptopul tau sau cineva iti stie parola si iti fura semnal. Sunt destule metode de a fura un cod wifi de aia zic.

| oPeL68 a răspuns:

Oricum merge prost ca dracu. S-au gasit baietii "destepti" sa bage filtre. Au bagat la filtre de abia mai poti naviga.