| TheAsp121 a întrebat:

Merge sa extrag banii din contul de paysafe? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Da poti sa retragi lunar 1.000 lei din contul paysafecard Standard.

2 răspunsuri:
| ZokoZEW a răspuns:

Salut! Nu, nu poti extrage nici un ban din paysafecard.

| BlogdeInstalatii a răspuns:

Există mai multe modalități de a retrage banii din Paysafe, în funcție de opțiunile disponibile în Romania.

Transfer bancar: Puteți solicita ca banii să fie transferați direct în contul dvs. bancar.

Card de debit sau credit: Puteți solicita ca banii să fie transferați pe un card de debit sau credit asociat contului dvs. Paysafe.

Voucher Paysafe: Puteți solicita un voucher Paysafe, care poate fi utilizat pentru a cumpăra produse sau servicii online sau retras la un punct de vânzare Paysafe.

Bitcoin: în unele țări, puteți solicita ca banii să fie transferați în Bitcoin.

Pentru a solicita o retragere, trebuie să accesați contul dvs. Paysafe și să selectați opțiunea de retragere. Veți fi solicitat să furnizați informațiile necesare pentru a finaliza tranzacția. Este posibil să existe anumite limitări de retragere sau taxe pentru anumite opțiuni, așa că este important să citiți termenii și condițiile înainte de a solicita o retragere.