| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa îmi fac o pagină de Facebook axată pe sănătate/viața sănătoasă? Cum poți aduna multe aprecieri? Am văzut că mai există pagini de genul, de tot felul.Merita timpul și efortul? Voi aveți ceva de genul?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pai cu ce scop o creezi? Investești timp și efort în ce? Doar în dragul de a avea o pagina de Facebook sau cu planuri de a face bani din ea?

| AvalohAlyn explică (pentru Nemessys):

Vreau doar multe aprecieri și vizualizări și dacă se poate sa ajute lumea macar puțin.

| Nemessys a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Daca nu lucrezi sau nu ai studii in acel domeniu, atunci nu are rost. Oamenii prefera sa se documenteze de la personal specializat, nu doar cineva care-si da cu parere. Fa despre ceva la care chiar te pricepi.