| Ionut2143 a întrebat:

Mi-am facut card la BCR pentru studenti. Vreau sa va intreb daca si pot pune la bancomat bani pe card sau doar pot sa scot dar de pus nu pot pune?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ii poti pune la un oficiu bcr.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu bcr nu permite depunere la bancomta, trebuie sa mergi la ghiseu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu îți spun sigur cum este pentru că și eu am card pentru studenți la BCR. Deci poți să pui bani dar te duci la omul acela din bancă, iar de scos poți să scoți doar din bancomat. Dacă ai nelămuriri întreabă-ma. O zi bună să aihappy