| robertpraa a întrebat:

Mi am facut card la o banca si am ales sa mi intre alocatia pe card(am depus toate fisele necesare la banca si la liceu).Mie trebuie sa mi vina banii de pe luna noiembrie, si dosarul l am depus la mijlocul lui ianuarie. Aveti idee in cat mai dureaza pana imi intra banii in cont? sau trebuie sa fac ceva in privinta asta? multumesc anticipat

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Salut, tocmai azi ce am depus si eu dosarul in care am scris ca vreau ca alocatia sa mi vina in cont. Secretara mi-a zis ca degeaba am scirs eu acolo contul si am pus si extrasul de cont ca tot prin posta vine. Daca vreau in cont trebuie sa ma duc in alta parte sa fac alte chestii si pe acolo.
Eu stiu de la prieteni care au depus si ei ca primesc alocatia cu o luna in urma sper ca nu s-a intamplat ceva din cauza caruia nu ti intra alocatia