| MarvK a întrebat:

Scuzati categoria.
Ma intrebam daca se pot scoate bani din site-uri, de ex. site-ul referatele.ro scot ceva bani? Daca da, imi puteti spune cum?
Mersi. FUNDA!

2 răspunsuri:
| myhay993 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani pe net sunt si alte modurii stiu eu vreo 2 site neobux scrii asa pe google dar este greu trebuie sa-ti faci refereali cit mai multi peurma este seosprint si pe el raspunzi la intrebari si iti da bani ii scoti prin webmoney

| Threezp a răspuns:

Cel mai simplu mod este prin Google Adsense (un program pentru publisheri).Ca sa-ti faci cont pe Adsense este foarte simplu, scrii "adsense" pe google, intri pe primul rezultat si poti sa-ti faci cont, problema este ca nu vei fi acceptat asa usor, trebuie sa ai un site "valid" din punctul de vedere a echipei google. Ca sa fie mai usor de inteles, cu ajutorul programului, tu vei putea promova anumite produse, ceea ce logic nu se face for free!