| xXElectroXx a întrebat:

Niste prieteni vor sa isi faca o afacere dar au 12 ani, dati-le si lor o idee ce pot face sa scoata profithappy la varsta asta.

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Sa vanda seminte sau limonada. alta afacere la 12 ani nu prea isi pot face

3 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Sa caute fier vechilaughing merge cel mai bine, mai ales daca te duci cu cuprulaughing

| AlexDaghiu a răspuns:

Sa se angajeze sa dea pliante. Cea mai potrivita si pun banii amandoi la un loc si iese ceva! BFT

| cmarius93 a răspuns:

Cand ai 12 ani singura ta grija e scoala! parintrii ar trebui sa asigure totul pana pe la 17 18 ani