| Ionutcristian012345 a întrebat:

Ce parere aveti despre o franciza de pariuri sportive gobet in 2018?
Mai merge afacere asta?
Vad ca multa lume sa orientat pe partea online.
Un prieten vrea sa faca franciza cu gobet are cineva idee cam care ar fi un minim de profit lunar?
Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o grămadă de factori de luat în discuție, unde vrea să facă asta, câte case de pariuri mai sunt în apropiere, etc+cum ai spus și tu, lumea s-a cam dat pe online.

| Ionutcristian012345 explică (pentru anonim_4396):

Dar pentru o franciza de pariuri online? Ai idee ce ar fi nevoie sau cine ofera franciza? Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionutcristian012345):

Nu am cunoștințe, nu cred că online merge pe franciză.