| Nasturica_Catalin_1997 a întrebat:

Niste site-uri de castigat bani online stie cineva? va rog

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba asta cu castigatul banilor online este o porcarie. Sau, ma rog, cine vrea sa se laude cu 2-3 dolari/luna, daca vin si aia, este liber sa incerce. La munca, nene, nu la intins mana!

| 0x11111051 a răspuns:

Cel mai sigur este YouTube.

Incarci video. Aduni cam vreo 100 susb si 50000 vizualizari. Te conectezi la un partener. Cistigi profit din vizualizarile tale.

| manablitz a răspuns:

Uite aici un blog interesant:
http://fastcashmethods.weebly.com/
Bafta!

| myself405 a răspuns:

Citeste de atenti aici daca vrei sa faci bani online:
http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro Spor!

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!