| codrincodrin a întrebat:

Stiti concursuri online cu premii? Ceva cu votare sau de castigat bani. Vreau site.

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

N-ai cum sa castigi bani virtual, sunt niste vrajeli, am participat si eu la multe, gen sa strag multe voturi si castig premii /bani /credit, tot niste aiureli, nu te increde in astea, iti pierzi timpul cu ele sa stii

| Brâncuşi a răspuns:

Da...problema este că nu prea se câştigă dacă vrei sincer să te apuci de ceva cu adevărat de folos fă-te vlogăr se câştigă banii frumoşi doar să ai o cameră cât de cât bună, eu sincer am câştigat într-un an destul de mult iar cu banii mi-am cumpărat o tabletă...
Sau cu campanie publicitară dacă vrei să faci un ban, succes.
O seară frumoasă!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Uite aici:
http://www.concursuri.biz/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo o sa gasesti ce vrei:orice premiu, orice fel de concurs.

| Brâncuşi a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar crezi că se câştigă? Ea strânge tu toate punctele să vezi, să fim seriosi aceste escrocherii nu le pot numi jocuri... Sunt făcute ca nimeni să nu câştige, ca la "păcănele" alba neagra...
O seară bună!

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe www.VooVu.net un vecin a castigat un Laptop, acum depinde ce premiu vrei tu... ati urez succes! ori cum garantez pentru el