| HitManu a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare de ce la fiecare site de castigat bani online pe care il incerc cand dau sa verifice locatia imi zice acces denied. gen site-ul slicethepie. Stie cineva?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aha, tu vrei sa castigi bani online! Ce simpatic esti! laughing

| CPAElites a răspuns:

Slicethepie? ce naiba mai e si asta? Apuca-te de site-uri CPA laughing Acolo castigi pana la 32$ / lead.
Intra pe forumu astawinking CPAelites.com
Trollule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit acest site. Eu am facut cativa banuti pe http://www.clixsense.com/? 8073357. E ok siteul si chiar plateste. Imi place ca nici nu pierd mult timp zilnic. :D Eu zic sa i dai o sansa.