| rosepassion a întrebat:

Nu vi se pare ca @adinaciosescu face reclama pe site? parca nu era voie cu asa ceva...insa dansa face la firma aceea de produse de la metropolitan\

voi ce parere aveti despre asta?

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

@Rosepassion are dreptate, pe site-ul ăsta e interzis spamul, reclama, dovadă faptul că userul respectiv a fost suspendat.Nu face fiecare ce vrea, există reguli pe care n-ar fi rău dacă le-ar citi toată lumea...

Răspuns utilizator avertizat
| Good Cat a răspuns:

Ca e problema ei si noi nu ar trebui sa ne bagam. Fiecare face ce vrea. Punct.

| rosepassion explică:

Ea este, am uitat sa dau un link http://www.TPU.ro/utilizator/crtp