| Alecsanndraa a întrebat:

Ce parere aveti despre firma metropolitan?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bunicele, sunt ieftine pe criza asta. Onorează comanda repede, în 2-3 zile lucrătoare, etc.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu mi plac. doar ca au un pret accesibil sa poata cumpara toata lumea. cit despre calitate.inferioara

| Minnie a răspuns:

Am comandat cate ceva si mi se par de o calitate...Sunt cosmetice turcesti si bulgaresti extrem de proaste!

| moriordie a răspuns:

Eu cred ca vinde produse foarte bune, si la preturi rezonabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relativ buna. http://sp2.ro/019926

| Ciuƒix a răspuns:

E destul de o.ca.

| jojolyk a răspuns:

E misto eu au "lucrat" cu ea si e super are mpreturi acesibile si sunt si produse bune a si se castiga binisor din eawinking