| djalexandrual a întrebat:

O idee de afacere? Stau la sat...Investitie aproximativa 1900EUR

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Iti mai trebuie macar un zero la suma pentru o afacere mica happy

| Paulvasile10 a răspuns:

Casa de pariuri, cea mai sigura investitie!

| BJK1903 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Nu mi se pare o investitie sigura, plus ca e si la sat. Mai mult un magazin alimentar acolo se fac multi bani.

| danutzu96 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Numai aparatura trece de suma precizar. Dar intr-adevar, nu intri in faliment cu ea.

| Paulvasile10 a răspuns (pentru BJK1903):

Da dar la o casa de pariuri un singur om daca pune de exemplu 200-300 de lei o data si ii pierde cine iese pe profit? happy

| BJK1903 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Eu spun sa faci un magazin alimentar. Sigur faci bani, pentru ca daca ai preturi accesibile o sa vina lumea la tine stiind ca la tine cumpara produse bune si ieftine. happy Numai bine si succes

| BJK1903 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Da,dar daca vine urmatorul cu un castig de cateva milioane ce face? Si el nici jumatate nu isi permite

| Ady00000 a răspuns:

Apicultura