| Deasonyka a întrebat:

O modalitate de a face bani de a casa stie cineva? In timpul liber.
Ceva siteuri sondaje orice dar care sa plateasca sigur!
Multumesc

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mobrog si retragi banii prin PayPal. Nu faci bani multi dar faci ceva. Uneori au si cate 2-3 sondaje zilnic. http://bit.ly/2UKjVbv

| Andreeush a răspuns:

Dacă s-ar face bani din sondaje toată ar avea bani.
Caută un loc de muncă dacă vrei să fii plătită.

| DDCC a răspuns:

Salutare!
"Ceva siteuri sondaje orice dar care sa plateasca sigur!" știu de la alții că nu faci nimic.

Eu singurii bani reali i-am făcut când am făcut un serviciu cuiva, gen să pun ceva pe un laptop sau vânzări pe OLX.
Mai mult momentan nu știu.

| OneShot001 a răspuns:

Recomand FutureTalkers, sunt singurii care chiar iti rasplatesc timpul. Iti trimit banii pe cont PayPal.

| Salontanul a răspuns (pentru OneShot001):

Multumesc pentru sugestie! Sper sa fie bun!

| DePeTarnave a răspuns:

Fa videochat laughing cu sondajele alea mori de foame. asa mai bucuri si tu pe cineva!