| Asly a întrebat:

Bună?
Cine știe siteuri online care plătesc sondaje?

Răspuns Câştigător
| Iuliaa3 a răspuns:

Daedalus. Trebuie sa aduni minim 1000 de puncte, care sunt echivalentul a 10€, pentru a retrage banii. La inceput o sa ti se para usor sa strangi atatea puncte pentru ca primesti sondaje aproape zilnic, care au puncte si de 200, (daca nu te potrivesti cu sondajul primesti 20 de puncte), dar frecventa lor scade. Totusi mie mi se pare un site de incredere si chiar ti-l recomand. Sondajele nu dureaza mai mult de 30 de minute si poti sa alegi sa primesti banii sub forma de cupon eMAG (bineinteles poti sa alegi sa ii primesti card, daca nu vrei sub forma de cupon) happy

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Iuliaa3):

M-am lămurit eu cum e și cu site-urile astea, dacă ești sincer, nu vei primii niciun punct sub pretextul că „nu ai cel puțin 30 de ani și ceva experiență de viață, cum ar fi să ai ceva habar despre vinuri, despre țigări, sau chestii de genul care poți avea ceva experiență abia după vârsta de 30-40 de ani.
Și nu prea se merită să stai să le citești lor fiecare amânunt în parte care îți ia vreo 2-3 ore pentru 0, 28 euro cât îți dau ei

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti fata, iti mai pot propune inca o metoda de a face bani pe internet. (nu videochat). Daca esti interesata imi poti scrie in privat. happy