| banzicarul a întrebat:

Oare ar merge sa deschizi un peco? De ce ai avea nevoie ( acte ...etc ) pentru a-l putea deschide? Unde locuiesc eu nu este peco si sunt foarte multe masini pentru a putea incepe o afacere.

7 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Investitia initiala sare de 1 milion de euro, daca ai un milion de euro... atunci nu ezita.winking

| foxi a răspuns:

Nu renteaza investitia! esti la cheremul vanzatorului de carburant! ar merge daca prelucrezi tu petrol!

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

O "franciza" OMV, Lukoil, Petrom, etc este 250. 000 Euro, si DA este foarte profitabil. Pe ei ii intereseaza sa isi vanda carburantul si sa fi de acord sa le dai si un comision din profit sau o parte din actiuni/drepturi. Poti sa il pui si in mijlocul campului, nu ii intereseaza.

| Dj Boalca a răspuns:

Ce ai zice de o analiza financiara gratuita(chiar daca nu are legatura cu subiectul)?

| Dobitoc a răspuns:

Multi bani.

| piktor a răspuns:

Vreis a spui benzinarielaughing
si de unde ia tu benzina? de obicei companiile astea mari isi aleg locul unde deschid noi benzinarii(OMW, rompetrol, etc)
eventual poti face o cererethinking

| Pitelvasile a răspuns:

Salut