| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua,
Locuiesc in Oltenita Jud Calarasi. Doresc sa deschid o afacere. Am locatia dar nu este o zona chiar centrala. Ma puteti ajuta cu un sfat, cam ce as putea deschide? De exemplu o afacere de nișa. Cam ce ar merge? As dori sa fie o afacere care sa pot livra la domiciliu. Pentru zona care detin locatia cred ca asta ar merge, cu livrare la domiciliu.

Va multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tu esti acolo in oras tu stii cel mai bine piata.
Fa un research, vezi cine si ce comanda la domiciliu ca banuiesc ca de mancare vorbesti

| sierra1 a răspuns:

"Doresc sa deschid o afacere...o afacere de nișa. Cam ce ar merge?"

cred că am mai "vorbit" de planul de afaceri...e adevărat, degeaba. Vorbind de nișe, le-ai indentificat?

(ăsta e un prim pas in ceea ce-ți recomandam)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La 25000 de locuitori nu ai suficienți clienți să livrezi la domiciliu.
Dacă ai produse bune, o să vină ei la tine.