| Victor_8280 a întrebat:

Oare Basescu va fi odata destept? Eu cred ca nu. Voi ce credeti?
Victor.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La ce fata are e desteptul escrocheriilor, si maicamea zice ca are fata de handicapat laughing

7 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Tu ce crezi? Un om isi poate "modifica" inteligenta? Pai daca prost ai fost, prost ramai.

| bianca9422 a răspuns:

Oare porcul va zbura vreodata? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TOTI politicienii sin "destepti".Din pacate, doar pentru ei.Numai bine.

| MikeZG a răspuns:

Cu siguranta nu.

| XadelinaX a răspuns:

Eu cred ca va fi dupa moartelaughinglaughingadica cine stie? poate nici atunci!laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Ccrazy a răspuns:

Nu cred.laughingEl e prost de cand s-a nascutlaughing