| alexbzalex a întrebat:

Eu cred ca Vadim Tudor ar fi fost un presedinte mai bun decat Basescu voi ce credeti sau spuneti care dintre ceilalti ar fi fost mai bun?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic ca un om sincer ar fi un presedinte mai bun.

7 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Mai, niciunul nu e mai breaz. Dar totusi, mai bine Basescu decat Vadim comunistul.

by daiiwinking

| OanaG a răspuns:

Alex la tv toti promit marea cu sarea laughing, dar dupa alegeri promisiunile care le-au facut raman undeva in arhiva televiziunilor laughing de la stiri! Deci...amandoi se aseamana!

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Toti ceilalti ar fi mai buni laughing Daca il iau pe nea Gheorghe, vecinu' lu' bunica-mea, face treaba mai buna happy

| danielacs a răspuns:

Niciunul! Amandoi sunt niste mincinosi, hoti si analfabeti! Dar din pacate unul dintre ei ne conduce tara!

| adi4ever a răspuns:

Care Vadim Tudor ala care ii canta poeme lu Ceausescu?
http://www.youtube.com/watch?v=OgxSLKRV1-I
Mai bine cu Basescu decat cu nebunul ala care il pupa in cur pe Ceasca

| NedeaAndrei a răspuns:

Frate vadim?! wtf? vroiai sa fie toate strazile vopsite in tricolor? mai bine cu basescu decat cu ala acum pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, da multi prosti sint in Rromania.