| Ateistu a întrebat:

Cine credeți ca o sa iese președintele Romaniei
Eu cred ca o sa iese Victor Ponta
Ce părere aveti

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca o sa iasa Ponta, din pacate desi nu vreau asta.

NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred că preşedintele nostru va fi Klaus Iohannis.

NOname
| NOname a răspuns:

Din rezultatele ştiute până acum Klaus Iohannis este câştigătorul alegerilor şi va fi noul preşedinte al României, dar vom şti cu siguranţă în zilele ce urmează.

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru Ateistu):

Până treaba nu va deveni legală şi incontestabilă, nu vom şti cu o certitudine absolută, dar putem să speculăm destul de motivat şi să spunem că Klaus Iohannis (spre bucuria mea şi a foarte multora) va fi noul preşedinte al României (însă cu furaciosul Ponta tot trebuie să avem mare grijă, pentru că este capabil de orice, nu are scrupule şi de disperare va recurge la ticăloşii şi mai mari împreună cu turma sa de baroni psd-işti).

Răspuns utilizator avertizat
| MariusF23 a răspuns (pentru Ateistu):

Rezultatele finale sunt maine la ora 11.

Răspuns utilizator avertizat
| MariusF23 a răspuns (pentru Ateistu):

Citeste daca nu vrei sa ma crezi. http://www.bec2014.ro/rezultate-partiale-16-noiembrie-2014/

NOname
| NOname a răspuns:

"Am câştigat!
Ne-am luat ţara înapoi!"

https://www.facebook.com/......243808296/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iohannis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iese Ponta, ca babele se ingramadesc la vot, spre deosebire de tineri.

| Ella3133 a răspuns:

Ponta.

| MaeRii a răspuns:

O sa iasa Ponta, desi nu vreau...dar nu e nimic il impusca careva laughing)

| costescuafl a răspuns:

AmAsta nu e o î

| costescuafl a răspuns:

Asta nu e o întrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| costescuafl a răspuns:

Nu prostule. Nu e o întrebare de pus pe site-ul asta. Ce ai intrebat tu se incadreaza in.

Răspuns utilizator avertizat
| Madalina04 a răspuns:

O sa iasa Iohannis!

| petroneladanila a răspuns:

Gresesti a iesit iohanis :}