| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU cine este pe Vodafone si are alea 20 de sms; uri cadou imi trebuie urgent cine are sa imi trimita mesaj privat happy ofer Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Eu eu eulaughing laughing

| danyshatAT a răspuns (pentru Hieer):

Heii happy ai spus ca le ai

| Hieer a răspuns (pentru danyshatAT):

laughing ma le am...da de unde stiu ca tu nu faci ceva cu nr meu?laughing

| danyshatAT a răspuns (pentru Hieer):

Nu fac nimic nici nu te cunoschappy dar imi trebuie urgenthappy te roghappy

| Hieer a răspuns (pentru danyshatAT):

Sa stii ca te cred...

| danyshatAT a răspuns (pentru Hieer):

Le'ai trm? imi trebuie urgent nu am ce sa fac cu nr tauhappy te rog frumos cat mai repede

| Hieer a răspuns (pentru danyshatAT):

Le-am trimis...nu stiu daca le-ai primit...

| danyshatAT a răspuns (pentru Hieer):

Mai incerca 1 datahappy

| Hieer a răspuns (pentru danyshatAT):

Mai baiatule/fata, ti le-am trimis... uita-te poate nu le ai expirate pe celalte, ca asa nu merge.

9 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Gata le'ai trm?