| SaRan a întrebat:

Pe site-ul Ladys, dacă vreau să-mi fac cont, îmi cere CNP-ul, seria şi numărul de buletin. Credeţi că este riscant să ofer aceste date, sau nu se poate întâmpla nimic?

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Eu zic ca este riscant. Pe site-uri eu nu-mi dau nici macar numele. Pune la nimereala. Parerea mea.
Succes:*!

13 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Numarul contului bancar, inca nu ti l-au cerut? lasand gluma la o parte, jamais sa nu dai pe site cnp'u si numarul CI.NICIODATA!

| sebywarlord a răspuns:

Desteptilor,Ladys ala are mii de dolari facuti din website ala chiar crezi ca se pun sa va fure voua ceva cu cnpu etc? Nu risca nimeni pentru ca se gandesc la consecinte

| ioanionel a răspuns:

Acum nu se mai cere CNP-ul, cine doreste sa se inscrie o poate face pe : http://ladys.wgz.ro de asemenea fac inscrieri si la Margo http://margocosmetice.wgz.ro pentru alte detalii ma puteti contacta pe mess la ioan_ionel

| ღAnonimღ a răspuns:

Eu zic ca este riscant. Pe site-uri eu nu-mi dau nici macar numele. Pune la nimereala. Parerea mea...
Succes:*!

| Georgianaax a răspuns:

Nu da aceste date, cine stie ce se poate intampla.

| georgyya a răspuns:

Buna. Si eu sunt reprezentant Ladys. Sunt de un an de zile. Nu se risca ei. Mie nu mi s-a intamplat nimic. E necesar acel cnp si o adresa pentru a iti trimite comanda. Oricum, cine doreste sa devina reprezentant o poate face contactandu-ma la repr_ladys@yahoo.com

| Aryanna91 a răspuns:

Inscriu reprezentanti margo cosmetics.are sistemul gen ladys.cei interesati sa ma contacteze la margo.cosmetics

Răspuns utilizator avertizat
| InnaaYY a răspuns:

Sa stii ca eu pe site`uri eu nici datele personale nu le poun. Asa ca este riscant sa pui aceste date. Poate le folosesc pentru altceva. Parerea mea.
Funda?

| ioanionel a răspuns (pentru InnaaYY):

Daca ai 100 de euro ce faci cu ei? Nu te duci sa ii schimbi la o casa de schimb?
Te-as sfatui sa nu, fiindca iti cer buletinul si iti fac o copie, cine stie ce ti se poate intampla, sa putea sa pati ceva neplacut.
Lasand gluma la o parte, hai sa nu ne mai fie frica si de umbrea noastra!

| nattyC_6241 a răspuns:

Nu este riscant...si eu am de 1 an de zile si nu am avut niciun fel de problema pana acum.succes!

| tomyflorin a răspuns:

Acum la Lady's nu mai e cerut CNP-ul la inscriere.SC Comert Cosmetice Online Srl este inregistrata sub nr. 18377 la Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal, ca operator de date cu caracter personal conform Legii 677/2011, deci nu exista nici un risc, poti sa te inscrii fara grija pe site-ul lor www.ladys-cosmetics.ro

| adytza_4496 a răspuns:

Parerea mea e sa nu iti dai aceste date...e foarte riscant sa le oferi...